4Faces 4Faces

Półki 4faces pełne energii!

Gdy wysiłek mocno daje się we znaki i czujesz, że organizm za moment odmówi posłuszeństwa, miej pod ręką energetyczne wsparcie. W uzupełnieniu braków pomoże nasz nowy partner – Squeezy. Bogata oferta produktów pełnych węglowodanów złożonych pozwoli każdemu zawodnikowi znaleźć optymalne rozwiązanie na pełną moc podczas kolejnych wyzwań.

23 MAJ 2017
Niemiecka marka jest pionierem na rynku żeli energetycznych. Różnorodność smaków gwarantuje możliwość wybrania swojego źródła energii. Owocowe, w wersji pomidorowej czy też wzmocnione kofeiną... Łączy je jeden cel – zapewnić sportowcowi doładowanie energii na pokonanie kolejnych metrów w jak najszybszym tempie.
 
 
Marka Squeezy, oprócz żeli energetycznych, w swojej ofercie ma także żelki. Pyszne gumy uwalniające energię w trakcie wyścigu to dla wielu niezawodny sposób na uzupełnienie paliwa. To dowód na to, że nie trzeba rezygnować z dziecięcych smakołyków, by podczas twardej rywalizacji zostawić z tyłu przeciwników!
 
Dla osób, które lubią w trakcie wyścigu przegryźć coś na szybko, mamy przygotowane batony o smaku ananasowo-migdałowym. Produkt ten – podobnie jak pozostałe – jest łatwo przyswajalny przez organizm i łatwy do przeżucia. Warto pamiętać o nim w trakcie zawodów, a po wszystkim postawić na baton regeneracyjny o smaku waniliowym. Squeezy nie opuszcza swoich zawodników także po zakończeniu zmagań!
 
 
Spragniony po wyczerpujących kilometrach? Poza żelami i batonami pełnymi dobrej energii, w naszej ofercie znajdziesz także napoje Squeezy. Produkty sprawdzą się zarówno podczas wysiłku, jak i w trakcie potreningowej regeneracji. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych produktów marka dba nie tylko o zapotrzebowanie zawodnika na paliwo, ale także o walory smakowe. Który napój z półki 4faces najbardziej do Ciebie przemawia?
Więcej informacji na temat węglowodanowej oferty znajdziesz na http://squeezy.com.pl/. Mamy nadzieję, że Wasze wybory okażą się trafione i dzięki zakupom w naszych sklepach zdobędziecie siłę do bicia rekordów. Czekamy na efekty!